BOSCH REXROTH (GEBZE) GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU

Sanayinin ihtiyacı olan Hidrolik, Otomasyon, Doğrusal Hareket ve Montaj Teknolojilerini tasarlayarak sağlayan Bosch Rexroth (Gebze) Genel Müdürlük görevine, 23 senedir kurum bünyesinde önemli sorumluluklar edinen Hasan Fehmi Civan getirildi.

BOSCH REXROTH (GEBZE) GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU
Robot Zirvesi

Temmuz 2021 itibarıyla Bosch Rexroth (Gebze) Genel Müdürlük görevine adım atan Hasan Fehmi Civan, 1993 senesinde Gazi Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İş yaaşmına ilk adımı, Hema Endüstri firmasında Satış Mühendisi olarak attı. 1998 senesinder Bosch Rexroth Türkiye bünyesinde Proje Satış Mühendisi olarak göreve başladı. Şirketteki 23 senelik çalışma hayatı süresince önemli sorumluluklar üstlenen Hasan Fehmi Civan, son olarak Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Civan, 1 Temmuz 2021 tarihinden beri üstlendiği görevindeki hedeflerine dair şunları paylaştı: “Bugün Bosch Rexroth’un odağında, “Geleceğin Fabrikası” için üretim hatları, enerji verimliliği projeleri ile elektronik ve dijital ağ donanımına sahip sistemler tasarlamak yer alıyor. Bu vizyonla, sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan teknolojilere uygun ürün ve mühendislik çözümlerimizi de sanayicimizin kullanımına sunmaya devam edeceğiz.”
 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 11:57
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını