banner1322
x

BETEK BOYA’YA YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ

Türk boya sektörünün lider firmalarından olan Betek Boya’da İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Merve Bayrakçı Baycan getirildi.

BETEK BOYA’YA YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ
Enerji Zirvesi

Betek Boya hisselerinin Asya’nın lider boya markası Nippon Paint’e devri sırasında insan kaynakları ile ilgili çalışmalarda aktif rol üstlenen Bayrakçı Merve Baycan, 1’i yurt dışı olmak üzere toplamda  6 üretim tesisi ve 1 yurt dışı satış ofisiyle kimya sektöründe faaliyette bulunan Betek Boya’nın tüm İnsan Kaynakları operasyonunu yönetecek.

MERVE BAYRAKÇI HAKKINDA

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden 2004 senesinde mezun olan Bayrakçı Bayrakçı, Profesyonel iş yaşamına 2005 senesinde Betek Boya’da İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak adım attı. 2008 senesinde Toyota Türkiye İnsan Kaynakları ekibine katılan Bayrakçı Baycan, 2013 senesinde tekrar Betek Boya’ya dönerek İnsan Kaynakları Organizasyonel Gelişim Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2018 senesinde ise görev alanını ve sorumluluklarını genişleterek İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevlendirilen Bayrakçı Baycan, şirketin yapılandırılmasında rol üstlendi. Nippon Paint-Betek işbirliği çerçevesinde oluşturulan hedef ve stratejilerle uyumlu olarak organizasyonun dönüştürülmesi ve güçlendirilmesi süreçlerinde bir fiil görev yaptı.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını