banner1322
x

Ardöksan Genel Müdürü Sezer Karalar’ın iş gündemi…

Hedefimiz katma değer ve mühendislik hizmetini daha da artırmak...

Ardöksan Genel Müdürü Sezer Karalar’ın iş gündemi…
Enerji Zirvesi

Ardöksan Genel Müdürü Sezer Karalar, firmanın kurulduğu ilk günden itibaren ihracat odaklı çalıştığını söyleyerek,  "En büyük hedefimiz katma değer ve mühendislik hizmetini daha çok artırarak, teknolojiyi de çok daha yakından takip ederek ihracat kotamızı daha da artırmak, iyi pazarlara hitap edebilmek." dedi.

Ardöksan Genel Müdürü Sezer Karalar, firmanın kurulduğu ilk günden itibaren ihracat odaklı çalıştığını söyledi. Döküm sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını ifade eden Karalar, döküm ve sevkiyatı dışında montaj işlemlerini de gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Döküm sektöründe yılda 10 bin ton üretim yaptıklarını ve üretiminin yüzde 80'ini Avrupa ülkelerine sattıklarını belirten Karalar,  "Son 5 senede talaşlı imalat yatırımlarımızı hızlandırdık. Mevcutta 10 işleme merkezi yüzde 100 ihracat odaklı çalışıyoruz. Günümüzde artık müşteriler üretiminizin sadece işin hamallığını, işçiliğini yapıp sevk etmenizi değil, bunun yerine montajına varana kadar katma değerinizi de ortaya koymanızı istiyor. Bunu yaptığınız takdirde müşterinin gözünde değeriniz artıyor ve sizi daha çok tercih ediyor. Ardöksan olarak bundan sonraki yıllarda da en büyük hedefimiz katma değer ve mühendislik hizmetini daha çok artırarak, teknolojiyi de çok daha yakından takip ederek ihracat kotamızı daha da artırmak, iyi pazarlara hitap edebilmek." dedi.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını