Ajan Elektronik Satış Bölge Sorumlusu Gökhan Çirim'in iş gündemi...

Yakın zamanda yeni bir fabrika yatırımımız oldu. Böylece toplamda 30 bin metrekare bir alana ulaştık. Yeni fabrikamız, tam anlamıyla faaliyete geçirmek için çalışıyoruz.

Ajan Elektronik Satış Bölge Sorumlusu Gökhan Çirim'in iş gündemi...
Endüstri 40 Zirvesi

Ajan Elektronik olarak metal işleme sektöründe yüksek teknolojili makinalar üretiyoruz. Yakın zamanda yeni bir fabrika yatırımımız oldu. Böylece toplamda 30 bin metrekare bir alana ulaştık. Bir bölümünde dizayn çalışmalarının devam ettiği yeni fabrikamız, tam anlamıyla faaliyete geçtiğinde hem şu an ki üretim ve hizmet kapasitemizi artıracak hem de ileriye dönük planlamalarımızda önemli bir hareket alanı oluşturacaktır.

Bunun yanında rezonatör ve kesici kafa dahil kendi üretimimiz olan fiber lazer kesim makinalarımızla ilgili Ar-Ge çalışmaları da kesintisiz devam etmekte. Çeşitli güç değerlerinde ve kesme kapasitelerine sahip yerli lazerlerimizde yaptığımız bu çalışmalarda hedef, hem makina yatırımında hem de satış sonrası hizmetlerde çok daha uygun maliyetlerle müşterilerimize Ajan ayrıcalığını yaşatmak ayrıca dışa bağımlılığın azaltılarak ekonomimize daha fazla destek olmaktır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 16:49
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını