‘Endüstrinin İlk Haber Ajansı’ Kuruldu

banner207

Bursa’da yılda 100 bin ton sac işleme kapasitesine sahip olan Gökçelik, yatırımına hız kesmeden devam ediyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras; yeni fabrikası için 50 milyon TL yatırım yaparak, üretim kapasitesini artırmayı hedeflediklerini ifade etti. ‘Kapak’ konumuz dahilinde raf sektörünün liderlerinden Gökçelik’i ziyaret ettik. 

Dergimizin içerisinde yer alan bir başka konu ise ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ araştırma konusu oldu. Dünyada yılda ortalama 317 milyon iş kazası meydana gelirken bu durum 2,3 milyon insanın ölümüne sebep oluyor. Ülkemizde ise bakanlık verilerine göre her gün 172 iş kazası meydan geliyor ve bu kazalar sonucunda dört işçi hayatını kaybediyor. Azak Takım Teknolojileri İşletme Müdürü Ulaş Yıldız ve Berdan Cıvata İSG-Çevre Uzmanı Gülçin Küçük Özdemir’in de görüşlerini aldığımız yazımız sizleri bekliyor.

Havacılıktan otomotive, sac işleme makinalarından sektörel derneklere kadar birçok alanda yaşanan gelişmeleri derlediğimiz haber sayfalarımızı bu sene itibariyle daha da artırdık. Neden mi? Eh o halde şimdi size bizden bir haber vereyim. 

Bir süredir www.stendustri.com web sitemizden anlık olarak haberlere erişebilme imkanını sunmaya başlamıştık. Tabii böylesine bir hizmeti sunabilmemiz için haber departmanımızda da çelik gibi bir kadro gerekiyordu. Bu meşaleyi taşıyabilmek için de ST Endüstri Medya, ‘Endüstrinin İlk Haber Ajansı’nı kurdu. Artık endüstride olup bitenleri anında ve sektör bazlı öğrenebilir, firma ve şahısların gündemini takip edebilirsiniz. 20 yıllık deneyim ve kalabalık editör kadrosuyla ST Endüstri Medya tarafından kurulan haber ajansımızda, endüstri firmalarına ‘İçerik Hizmeti’ de verilecek. 

İşte tam da bu yüzden takipte kalmayın, bizzat irtibatta kalın! 

YORUM EKLE

Endüstri 4.0 - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler