Endüstrinin gündemini okuyun, dinleyin, izleyin

banner207

2018 yılında yayın hayatına başlayan ve daha şimdiden endüstrinin önde gelen yüzlerce ismini konuk eden endüstrinin ilk radyosu ST Endüstri Radyo, en güncel haberleri ile endüstrinin haber ajansı STEndüstri.com ve endüstriyi bir araya getiren zirveleri ile Endüstri Medya Grubu endüstrinin nabzının tutabilmeniz için haber alma kanallarını artırmayı sürdürüyor. 2019 yılında gücünü artırmayı sürdürecek olan ST Endüstri Medya, televizyonuyla da endüstrinin gündemini izleyicilerine yansıtmaya devam edecek. 

ST Endüstri Medya dergileri yılın son sayılarını okurları ile buluştururken Türkiye’nin en çok yatırım yapılan sektörlerindeki lider kuruluşların yöneticilerini taşıdığımız ST Proses Otomasyonu dergimizin Aralık sayısında İGSAŞ Kütahya Azot Fabrikası’nı, Fabrika Bakım Onarım Müdürü Osman Tulgar ve ABB Ölçüm Ürünleri Güney Avrupa İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Güneş Turan eşliğinde ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında her iki markanın ortaklığında devreye alınması planlanan Advanced Process Control projesi üzerine kendileri ile birer söyleşi gerçekleştirme imkanı bulduk. 

Ülkemizin madencilik geleceği açısından, çıkarılan madenlerin katma değeri yüksek madencilik ürünlerinin üretilmesine ve insan odaklı üretimden ziyade teknoloji odaklı üretime yönelik entegre madencilik yatırımların desteklenmesine büyük önem verilmesi gerekiyor. Katma değerli üretim için güncel çözümleri kapak konumuz kapsamında dergimizde bulacaksınız. 

Türkiye’nin en çok yatırım yapılan sektörlerinin ve doğru çözümü oluşturmak için hedef odaklı proses otomasyonu dünyasının en önemli ürün ve sistemi dosyalarının yer aldığı, sektörünün ilk ve tek yayını ST Proses Otomasyonu, Aralık sayısıyla da uzmanlaştırıyor!
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet kara
Ahmet kara - 4 ay Önce

MaşAllah çok güzel olmuş. Bu sayı da çok iyi

Solaredge - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler