banner1013
x

WELTEW HOME CANİAS4.0'I TERCİH ETTİ

Mobilya ihracatında Türkiye’de ikinci sırada bulunan Weltew Home, iş süreçlerini canias4.0 teknolojileri ile yönetmeye karar verdi.

WELTEW HOME CANİAS4.0'I TERCİH ETTİ
EndüstrideAra3

Bursa’da gerçekleştirilen toplantı ile IAS (Industrial Application Software), Türkiye’nin önemli mobilya firmalarından biri olan Weltew Home ile anlaştığını duyurdu.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİNDE REHBER OLARAK SEÇTİ

Mobilya ihracatında Türkiye ikincisi olan, 100’ün üzerinde bayisi ve 500’ün üzerinde çalışanı bulunan Weltew Home, dijital dönüşüm sürecini başlattı.

İş süreçlerini Endüstri 4.0 misyonu ile yöneterek kısa sürede faaliyet alanını genişletmeyi amaçlayan firma, Türkiye ve dünya genelindeki mağaza sayısını 300’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Firma, dijital dönüşüm sürecinde rehberi olarak ise IAS’yi ve canias4.0 teknolojilerini tercih etti. 

"UZUN BİR YOLCULUĞA ÇIKIYORUZ"

Bursa’da gerçekleştirilen tanışma toplantısında konuşan Weltew Home Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, “IAS bir dünya markası haline geldi. Biz de kendi markamızı bir dünya markası yapmak için önemli bir adım atmaya karar verdik. Dijital dönüşüm sürecimizi başlatırken yola IAS ile çıkmak istedik. Bu kararı vermemizde firmanın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve canias4.0 ile sunduğu teknolojilerin yanı sıra yerli ve milli bir yazılım olması da önemli bir husustu. Yaptığımız bu yeni yatırımın ülkemiz içinde olmasını çok önemsedik. Yabancı bir firma ile çalışmak istemedik. Ofislerini ilk ziyaret ettiğimizde, ekiple ve IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ile ilk tanıştığımda ‘Tamam, doğru yerdeyiz!’ diye düşündüm. Böylece bu uzun yolculuğa çıkmaya karar verdik." ifadelerini kullandı.

Proje ile ilgili düşüncelerini de aktaran Balcı, "Bu birlikteliğin uzun ömürlü olmasını ve projelerimizin başarı ile sürdürülmesini temenni ediyoruz. Bizim mobilya sektöründe elde ettiğimiz tecrübelerimizle IAS’ye katkı sağlayacağımızı, IAS’nin de hem Türkiye’de hem de dünyada edindiği tecrübelerle dijital dönüşüm yolunda bize yol göstereceğini düşünüyoruz. IAS ile bir aile olacağız. 2022’nin başında projemizi canlı kullanıma almayı planlıyoruz." diye konuştu.

"GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLAYACAĞIZ"

Her iki firma yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda, IAS Ülke Satış Müdürü Salim Kabasakal da projeyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Konuşmasında projenin başarı ile sürdürülebilmesi için iki firmanın da özveri ile çalışması gerektiğine vurgu yapan Kabasakal, “ERP projelerinin başarılı olabilmesi için temel nokta veriyi doğru ve düzenli şekilde aktarmaktır. Karşılıklı özveri ile çalışarak uzun soluklu, başarılı bir çalışmaya imza atacağız. Biz projeye inanıyoruz, canias4.0 teknolojilerinin Weltew Home’un büyümesine yaptığı katkıyı hep birlikte göreceğiz" dedi.

IAS Kıdemli Satış Yöneticisi Fatih Yazıcı ise, toplantıda IAS’yi ve canias4.0 teknolojilerini anlattığı önemli bir sunum gerçekleştirdi. Sunumu sırasında, Weltew Home çalışanlarına canias4.0 sayesinde elde edecekleri avantajları anlattı.

"TÜRK TEKNOLOJİSİNİ DÜNYAYA İHRAÇ EDİYOR"

Başta kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP olmak üzere otomasyon, IoT, big data, bulut, iş zekası ve e-Devlet entegrasyonları gibi pek çok çözümü bütünleşik olarak, entegre bir yapı ile hizmete sunan IAS, firmaların dijital dönüş yolculuklarına rehberlik etmeye devam ediyor.

Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve dünyaya ihraç edilen canias4.0 Teknolojileri, hem globalde hem de Türkiye’deki etkinliğini her geçen gün arttırıyor.

Türkiye’nin önemli firmaları ile yaptığı işbirlikleri ve teknolojik önderliği ile Türk sanayisinin gelişime destek vermeyi vizyon edinen şirket, farklı sektörlerden önemli firmalar ile işbirlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 15:00
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler