SEUL BÜYÜKELÇİSİ IAS YÖNETİM KURULUNU AĞIRLADI

IAS, Türkiye'nin yanı sıra Almaya, G. Kore, ABD, Hindistan, BAE ve İsviçre’deki ofisleri ve dünyanın dört bir yanındaki partner ağı ile operasyonlarını sürdürüyor.

SEUL BÜYÜKELÇİSİ IAS YÖNETİM KURULUNU AĞIRLADI
Enerji Zirvesi

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de aralarında bulunduğu IAS yöneticileri, Seul Büyükelçisi Ersin Erçin ile bir araya geldi. IAS yöneticilerini makamında ağırlayan Erçin, IAS’nin Güney Kore’deki faaliyetlerini memnuniyetle izlediğini söyledi.

Firma, canias4.0 teknolojileri markası çatısı altında firmaların endüstriyel dijital dönüşümünde ihtiyaç duydukları yazılım ve donanım ihtiyaçlarına bütünsel ve tam entegre çözümler sunuyor.

IAS, 2019 yılının başında Güney Kore’nin başkenti Seul’da ofisini açarak IAS Korea’yı kurmuş, Uzak Doğu pazarındaki etkinliğini arttırmıştı. Son yıllarda Güney Kore’deki operasyonlarına ağırlık veren teknoloji firması, ülkenin dünyaca ünlü şirketleriyle iş birlikleri gerçekleştiriyor. Bölgedeki çalışmalarına devam eden IAS, buradaki operasyonlarını genişleteceğini duyurdu.

GÜNEY KORE’DE IAS’YE TAM DESTEK

IAS’nin Güney Kore’de gerçekleştirdiği çalışmalar, üst düzey devlet yöneticilerinin de odağında. Seul Büyükelçisi Ersin Erçin, IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, IAS Yönetim Kurulu Üyesi Can Karabiber, IAS Güney Kore Ülke Koordinatörü Murat Karslı ve Seul Ticaret Müşaviri Münir Oğuz, Erçin’in makamında bir araya geldi. Toplantıda, IAS’nin Güney Kore’deki çalışmaları ve gelecekteki yol haritaları konuşuldu.

Büyükelçi Erçin ile bir araya gelen IAS Yönetim Kurulu Başkanı Karabiber, pandemiye rağmen firmasının başarı ivmesinin arttığını, yakın gelecekte de çalışmalarının, hem Güney Kore’de hem de faaliyet gösterdikleri diğer ülkelerde artarak devam edeceğini belirtti.

IAS yöneticilerini ağırlayan Seul Büyükelçisi Erçin, “Türk mühendisler tarafından geliştirilen bir yazılımın Güney Kore’de yaygınlaşması ve uluslararası firmalarla önemli işbirliklerine imza atması mutluluk verici. IAS’nin Güney Kore’de gerçekleştirmeyi planladığı çalışmalar için gereken tüm desteği vermeye hazırız” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 08:23
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını