İLK YERLİ VE MİLLİ İZLEME YAZILIMINI PAZARA SUNDU

ITserv, ilk yerli ve milli yazılım sertifikalı izleme ürünü ITOC ile kurumlara 7/24 tüm teknoloji altyapılarını kontrol imkanı sunuyor.

İLK YERLİ VE MİLLİ İZLEME YAZILIMINI PAZARA SUNDU
Endüstri 40 Zirvesi

ITGroup bünyesindeki ITserv, işletmelere ivme kazandıran ilk yerli ve milli izleme yazılımı sertifikasına sahip ITOC (IT Operation Center) ürününü pazara sundu. Söz konusu ürün, işletmelere 7/24 her an ve her yerden akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden altyapılarını izleme ve uzaktan müdahale edebilme olanağı tanıyor.

ITOC bilhassa anında müdahale gerektiren durumlarda sorunları belirleyerek çözümü hızlandırıyor. Üstelik bunu tek bir noktadan akıllı telefonlara kurulan uygulama aracılığıyla gerçekleştiriyor.

"YÜKSEK TASARRUF SAĞLIYOR"

ITGroup CEO’su Mehmet Ertan Erdoğan, ITserv’ün Türkiye’deki şirketleri tamamen yerli yazılımlar ve global çözümlerle dijital dünyaya taşıdığını söyledi.

Kurumların kullanımına bu yıl sundukları ürünlerinin kullanıcılar rekabette öne çıkardığını dile getiren Erdoğan,"Rakip global yazılımlara göre yüksek tasarruf sunan ITOC ile kurumlar zaman ve para kaybı yaşamadan faaliyetlerini sürdürebiliyor. ITGroup olarak yerli yazılımlarla şirketleri dünyada teknoloji liginde üst sıralara çıkarmayı sürdüreceğiz." şeklinde konuştu.

PROBLEMLERİ GERÇEK ZAMANLI TESPİT EDİYOR

ITOC uygulaması kurumların sistemina entegre edildiği andan itibaren şirket altyapısında bulunan network, enerji, server, depolama, iklimlendirme ve benzeri ekipmanları hemen keşfediyor. Bu keşfin ardından cihaz ve yazılımlarda olası yaşanan problemleri gerçek zamanlı olarak tespit ederek ilgili yöneticilere bildiriyor. Hatta istenirse düzeltilmesi için operasyonel destek sunuyor.

Çıkan olası problemlerde tüm çalışanlara bildirim gitmesi yerine sadece, ilgili departman görevlilerine gerekli alarm ve bildirim mesajları gönderiliyor. Tüm bu iş süreçlerini Android & iOS uyumlu mobil cihazlar üzerinden yönetmeye imkan veren uygulama, sistem ve network altyapılarını 7/24 istenilen zaman ve istenilen yerden izleme esnekliği sağlıyor.
 

YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını