Philips’den yeni LED ampul serisi

PHILIPS`IN YENİ LED AMPUL SERİSİ

Philips’den yeni LED ampul serisi
Satınalma Zirvesi

Yeni ampul serisiyle ev aydınlatmasında bir çığır açan Philips, yenilikçi, parlak ışık veren ve kolayca kullanılabilen ürünleriyle şıklık ve güzelliği mekanlarınıza taşıyor. Philips LED ampul serisi, parlak ışığı sayesinde dikkati uzun süre koruyarak karmaşık görevlerin kolaylıkla tamamlanmasında yardımcı oluyor.

Hem genel aydınlatma hem de ambiyans yaratmak için kullanılabilen yeni ampul serisindeki ürünler, standart çanak halojen ampuller ve geleneksel ampullerle karşılaştırıldığında yüzde 90’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. 25 bin saate kadar uzun ömürlü olan LED ampuller, civa içermeyen yapısıyla da çevreci tarzını yansıtıyor. Renksel geriverimi yüksek olan ürünler, ısı, ultraviyole veya kızılötesi yaymıyor.

Philips’in LED ampulleri her zevke hitap edebilen Econic, Novallure ve AccentWhite olmak üzere 3 seriden oluşuyor. Bunlardan 3W ve 5W’dan oluşan Econic serisindeki ürünler daha çok performans, 2W’dan oluşan Novallure ve AccentWhite serileri ise ambiyans odaklı olarak kullanılıyor. Çanak, mum, lustre ve normal ampul biçimlerinde mevcut olan çevre dostu bu ampuller, avizelerinize tarz ve tasarım ekleyerek ‘‘pırıltılı’’ bir ışık efekti yaratırken aynı zamanda günlük aktiviteleriniz için de neşeli ve canlı ortamlar sağlıyor.

http://www.haberortak.com

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2009, 12:00
YORUM EKLE

Solaredge

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler