Entes başarılı bayilerini ödüllendirdi

ENTES`DEN BAYİLERE ÖDÜL

Entes başarılı bayilerini ödüllendirdi
Satınalma Zirvesi

Kurulduğu 1983 yılından  bugüne kadar, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, yaratıcılığı ve güncel teknolojiyi tüm ürünlerinde kullanan, Türkiye’de kendi sektöründe Ar-Ge merkezindeki çalışmalar sonucu geliştirdiği ürünler ile piyasaya yön veren en önemli firmalardan biri olan ENTES, yılda 850.000 elektronik cihaz üreterek ülke geneline yayılmış bölgesel ofisleri ve bayi organizasyonu ile her zaman müşterilerinin yanında yer almıştır. 50’ye yakın ülkeye ihracat yapan ENTES Elektronik, uzun vadede Türkiye’nin global endüstriyel markası olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.
ENTES, 2011 yılı içerisinde yaptıkları satışlar için bayilerini ödüllendirmek adına bir etkinlik düzenlenmiştir. ENTES Dudullu tesislerinde gerçekleştirilen buluşmanın ardından, yönetim kurulu başkanı Faik Erem tarafından 2011 yılının değerlendirildiği kısa bir konuşmanın yapıldığı etkinlik, 2012 yılında tamamlanacak yeni teknoloji ürünlerin de anlatıldığı bir sunumla devam etmiştir.

Fabrika içerisinde yapılan kısa bir gezinin sonrasında, halen yapımı devam eden, mevcut kapalı alanın üç katına çıkması planlanan ve güncel imalat konularının başlamasını sağlayacak yeni fabrika ziyareti gerçekleştirilmiştir.

Küçükyalı’da düzenlenen yemek ile 2011 yılı başarılı bayilerine plaketleri ve kazandıkları araçların anahtarları teslim edilmiştir. Çekilen aile fotoğrafı ile etkinlik sonlandırılmıştır. 

Ödül Alan Bayiler: Santral Elektrik (İstanbul), Ulaş Elektrik (İstanbul), Elta Aydınlatma (İstanbul), Kıraç Elektrik (Eskişehir), 4M Altın Peyzaj Elektrik (Bursa), Emosan Ankara Elektrik (Ankara), Simtes Elektrik (Ankara), Anel Elektro (Gaziantep)

Elektrik sektörü haberleri için -tıklayın-

Son dakika haberleri için -tıklayın-

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2012, 14:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Solaredge

Dergiler
Partnerler