Bemis`ten çok kontaklı fiş priz serisi

BEMİS`TEN ÇOK KONTAKLI FİŞ PRİZ

Bemis`ten çok kontaklı fiş priz serisi
Satınalma Zirvesi

Bemis Elektrik, geliştirdiği yeni ürünlerle ya da mevcut ürünlerde yaptığı revizyon ve yeniliklerle her geçen daha çok dikkati çekerken yurt içi ve yurtdışında bilinirliğini artırıyor. Yaptığı Dünya’nın en büyük endüstriyel fişi ile yerli yabancı milyonların ilgisini çeken Bemis Elektrik, sanayiye sunduğu yeni ürünleri de tanıtmaya çalışıyor. Yeni ürünleriyle ilgili Ar-Ge ve Kalıphane Şefi Ercan Tanrıkulu ile yaptığımız söyleşide bu gelişmeleri bir de kendi ağzından dinledik. Tanrıkulu, “Bempa Pazarlama’dan aldığımız Pazar analiz raporları, pazarlama birimi ile yapılan araştırma ziyaretleri ve 20 yılı aşkın tecrübesi ile sanayinin ve elektrik sektörünün içinde olan Genel Müdür Şinasi Güneş ile yaptığımız değerlendirmeler ile sektörün ihtiyaçlarını belirlemede çok isabetli kararlar alıyoruz” dedi. 125 A fiş-priz serisini tamamladıklarını ve seri üretime geçtiklerini söyleyen Tanrıkulu, özellikle makina üreticilerinin ve kullanıcılarının önemli ihtiyaçlarından biri olan çok kontaklı fiş-priz serisini de tamamladıklarını dile getirdi. 2008 Aralık ayında seri üretim ile piyasaya sürülen çok kontaklı fiş-priz serisinin yabancı rakiplerinden kullanılan malzeme, dayanıklılık ve standartları açısından üstün olduğunu ve yapılan gayretli maliyet düşürme çalışmalar sayesinde sektörün bu konuda da tek tercihi olacaklarını belirtti.

ÇOK KONTAKLI FİŞ PRİZ SERİSİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
 4+ kontaklı, 6 kontaklı, 10 kontaklı, 16 kontaklı, 24 kontaklı, 32 ve 48 kontaklı olmak üzere tasarladığımız ürünlerimiz TS 3033 EN 60529 Türk Standartlarına uygun, IP 65 koruma sınıfına sahiptir(toza karşı tam koruma ve her yönden sıçrayan suya karşı korumalı). Düz kontak yapıya ve plastik içyapıya sahip çok kontaklı fiş prizlerin dış gövde yapısı dökme alüminyum alaşımlı olup, Gri renk dış yapı çok kademeli sıvama ile sağlanmıştır. 10 Amper 400 Volt 4 kV ile 16 Amper 500Volt 6KV kapasitelerinde üretilecek.

Ürün; makina mühendisliği, veri ve enerji transferleri, veri ve enerjinin aynı fiş priz ile sağlandığı tüm makina gruplarında, aydınlatma teknolojilerinde, üretim süreçleri ve otomasyon teknolojilerinde, fuar alanları vb. dış mekan projelerinde kullanılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2009, 08:30
YORUM EKLE

Solaredge

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler