Tedarik Zinciri Profesyonelleri Oscarlarına Kavuştu

"Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi açıklandı.  Tedarik Zinciri Profesyonellerinin 'Oscar'ı sayılan ödüller sahiplerini buldu. 

Tedarik Zinciri Profesyonelleri Oscarlarına Kavuştu
EndüstriForum

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile organize edilen "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi için yaklaşık 200 şirket başvuru yaptı. 

ÖNEMLİ İSİMLER KONUŞMACI OLARAK YER ALDI

Organizasyonda Pladis Global Stratejik Network Planlama Başkan Yardımcısı Marilyn Gérard ve Kurumsal İletişim ve Eğitim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu ile Yıldız Holding Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı Nazmi Civil,  konuşmacı olarak yer aldı. Marilyn Gérard ve Nazmi Civil,  “Tedarik Zinciri gündemi, global tedarik zinciri konuları ve dijitalleşme’’ konuları üzerine tecrübelerini ve deneyimlerini paylaştı. Dr. Cengiz Tavukçuoğlu ise ‘’Supply Chain Management için Sosyal C kuşağı Meraklı.’’ başlığıyla sunumunu gerçekleştirdi. 

"TÜRK ŞİRKETLERİ DE ÖNEMLİ BAŞARILARA İMZA ATIYOR"

Slimstock Türkiye Ülke Müdürü Songül Sezer, tedarik zincirinin önemine dikkat çekti. Tedarik zincirinin mal ve hizmetlerin tedarik aşamasından, üretimine ve nihai tüketiciye ulaşmasına kadar birbirini izleyen tüm halkaları kapsadığını hatırlatan Sezer, dünyanın önde gelen şirketlerinin tedarik zincirlerinde yaptıkları iyileştirme, planlama ve yönetim çalışmalarıyla milyon dolarlık tasarruf sağladığını vurguladı. Türk şirketlerinin de tedarik zinciri yönetiminin önemini gördüğünü vurgulayan Sezer, Türk şirketlerinin de teknolojinin sunduğu olanaklardan da yararlanarak önemli başarılara imza attıklarını açıkladı. 

İŞTE TÜRKİYE’NİN EN ETKİLİ TEDARİK ZİNCİRİ PROFESYONELLERİ

•    En yenilikçi proje ödülü: WATSONS Satış Operasyon ve Tedarik Zinciri Direktörü Burak Çakır En etkin proje ödülü: ŞOK Marketler Tedarik Zinciri      Direktörü Oktay Yemen Okatan 
•    En sürdürülebilir proje dalında ödülü: Koçtaş 
•    En teknolojik proje ödülü: COLİNS Global Lojistik ve Bilgi İşlem Direktörü Ergin Ersin 
•    Lojistik ve Tedarik Zinciri Direktörü: Arif Özgür Varolan
 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 18:14
YORUM EKLE

Radyo

Berrmak

Dergiler
Partnerler