banner1013
x

GSL’nin Aralık kampanyası devam ediyor

GSL Mühendislik, online satış'a özel indirimleri Aralık ayı boyunca da devam ediyor. 4G VPN router modeli R3000-L4L yüzde 20 indirimli.

GSL’nin Aralık kampanyası devam ediyor
EndüstrideAra - Haber Detay

Robustel'in çok tercih edilen 4G VPN router modeli R3000-L4L'yi firmalara özel fiyatlar üzerinden ek yüzde 20 indirimle Online Satış'ta! Üstelik, Robustel cihazlarının uzaktan yönetim ve kontrolü için geliştirilen yeni yazılımı RCMS Essentials'ın bir yıllık kullanım lisansı da bu kampanya kapsamında hediye!

Robustel'in yeni yazılımı, Robustel router/gateway'lerin uzaktan konfigürasyonu, durum ve uyarıları, uzaktan tanılama, firmware güncelleme gibi birçok kullanışlı özellik sunuyor. Robustel'in R3000 Lite serisi, endüstriyel koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış, machine-to-machine (M2M) uygulamalarda kesintisiz haberleşme imkanı sağlayan, VPN destekli bir 4G router'dır. En yüksek düzey haberleşme fonksiyonlarına sahip R3000 modellerinden farklı olarak Lite serisi daha sade bir sürümdür. Tek ethernet porta sahip olan Lite serisi, temel 4G router ihtiyaçlarınızın tümüne hizmet edecek biçimde tasarlanmıştır. 


R3000-L4L

  • Çift SIM 4G VPN Router, 1xLAN, 2xSeri Port
  • Kesintisiz hücresel bağlantı için çift SIM yedekliliği, GPRS/EDGE/3G/4G desteği
  • Çoklu VPN desteği
  • Modbus RTU/ASCII'den Modbus TCP'ye çift yönlü dönüşüm
  • RS-232, RS-485, USB ve Ethernet gibi çok çeşitli arayüz desteği

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 12:15
YORUM EKLE

Radyo

Berrmak

Dergiler