Euro Gıda, akıllı sistem projesini hayata geçirdi

Gıda sektöründe yıllık 100 milyon kavanoz üretimiyle hizmet sunan Euro Gıda, Renova Consulting ve KoçSistem iş birliği ile SAP S/4HANA’yı devreye aldı.

Euro Gıda, akıllı sistem projesini hayata geçirdi
ST Endüstri  Radyo

Türkiye’nin en büyüğü, dünya sıralamasında da 10’uncu büyük şirket olan ve gıda sektöründe çalışmalarını sürdüren Euro Gıda, 44 milyon metrekarelik alanda üretim yapıyor. Firma son olarak Renove Conulting ve KoçSistem iş birliğiyle SAP S/4HANA akıllı sistem projesini hayata geçirdi. Proje üretim planlama, ileri depo yönetimi, zirai satın alma ve müstahsil yönetimini kapsadığı gibi malzeme yönetimi, satış ve dağıtım, kalite yönetimi, bakım onarım, mali muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe yönetimi, proje yönetimi, raporlama ve entegrasyonları da bünyesinde barındıran uçtan uca geniş bir çözüm oldu.

KISA SÜREDE DEVREYE ALINDI

Birçok inovatif çözümün hayata geçirildiği projede, sektörün en önemli ihtiyaçlarından olan zirai satın alma modülü ile araç, rota, bölge, müstahsil, toplama, sözleşme, vergi, bütçe, irsaliye, kesinti, kantar, tedarikçi yönetimi, avans ve teşvik ödemeleri, Ar-Ge, nakit akış, ham madde yönetimi süreçlerinin yönetimiyle dijital dönüşümde global bir örnek proje gerçekleştirildi.
Renova Consulting gıda sektörüne ve Türkiye pazarı şartlarına uygun olarak geliştirildi. SAP tarafından akredite edildi. Partner Qualified Packaged Solution sertifikası alan ilk ve tek yerli S/4HANA paket çözümü olan Delicious ürününün kullanıldığı proje, kısa sürede başarıyla tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:49
Proses Zirvesi
YORUM EKLE

Botek

Berrmak

Dergiler
Partnerler