Devrim Niteliğinde Ürün Taşımacılığı ve IoT Çözümü

Anuga Foodtec Fuarı’nda 20-23 Mart tarihleri arasında 7.1. Hol A38 B39 no’lu stantta B&R, adaptif imalat için ürün taşımacılığında bir devrim sergiliyor. ACOPOStrak esnek taşıma sistemi ile B&R kullanıcı dostu olma konusunda eşsiz özellikler sunuyor ve üretim ekonomisini ve verimliliğini tamamen yeniden tanımlıyor.

Devrim Niteliğinde Ürün Taşımacılığı ve IoT Çözümü
Mondes

ACOPOStrak gıda sektörünün hijyen gereksinimlerini karşılamaktadır. Hızlı taşıma üniteleri ACOPOStrak’i yiyecek içecek sektöründe tek ürün üretiminde bir taşımacılık çözümü haline getiriyor.

ENDÜSTRİYEL IOT İÇİN EDGE-COMPUTING

Esnek Edge mimarisi ve güçlü APROL çözümleri ile B&R dijital dönüşümün öncüsü oluyor. B&R Edge-Controller veri kaynaklarının analizlerini uygular ve sensörden Cloud’a kadar tüm operatif seviyelerde şeffaf bir erişim imkanı sunar. Böylece tesis işletmecileri, makinaların performans değerlerini doğrudan etkileyen hedeflenmiş ayarlamaları yapabilirler.

HER SEVİYEDE VERİMLİLİK

B&R standı ziyaretçileri doğrudan Web bağlantısından sensöre kadar olan tüm avantajları keşfedecekler. POWERLINK, openSAFETY, OPC UA ve PackML gibi açık standartlarla B&R kusursuz ve üreticiden bağımsız bir iletişim imkanı sağlamış oluyor. Bu da gösteriyor ki şirket, paketleme sektörünün geleceğini benzersiz genel tesis verimliliği (OEE), azaltılmış toplam sahip olma maliyeti (TCO) ve öngörülebilir bakım ile yeniden belirliyor.

Robot Yatırımları
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler