Devrim Niteliğinde Ürün Taşımacılığı ve IoT Çözümü

B&R, 20-23 Mart tarihlerinde gerçekleşen Anuga Foodtec Fuarı’nda yer alan 7.1. Hol A38 B39 no’lu standında, adaptif imalat için ürün taşımacılığı alanında hizmetlerini tanıtıyor.

Devrim Niteliğinde Ürün Taşımacılığı ve IoT Çözümü
Endüstrideara

B&R'nin sunduğu ACOPOStrak, esnek taşıma sistemi sayesinde müşteri odaklı benzersiz fonksiyonlara sahip. Bu özellikler de markaya hem üretim ekonomisini hem de performansını yeniden adlandırıp yükseltme şansı veriyor. Gıda pazarının temizlik ihtiyaçlarını karşılayan ACOPOStrak, hızlı taşıma üniteleri aracılığıyla yiyecek içecek piyasasını tek ürün üretiminde bir taşımacılık çözümüne dönüştürüyor.

ŞEFFAF ERİŞİM İMKANI

Dijital değişimin lider şirketlerinden olan B&R, bunu esnek Edge mimarisi ve kuvvetli APROL çözüm alternatifleri sayesinde başarıyor. B&R, Edge-Controller bilgi kaynaklarının incelemelerini uygulayıp kullanıcılara sensörden Cloud’a kadar tüm operatif aşamalarda şeffaf, erişilebilir bir ulaşım şansı sağlar. Bu şekilde de tesis işletmecileri, makinaların performans analizlerini direkt olarak etkileyen amaçlanan seviyeleri ayarlayabilir.

FUARDA B&R TANITIMI

Anuga Foodtec Fuarı’nda standı bulunan B&R'yi bu önemli etkinlik boyunca ziyaret edenler, Web bağlantısından sensöre kadar birçok hizmeti kolaylıkları ile birlikte tanıma imkanı bulacak. POWERLINK, openSAFETY, OPC UA ve PackML gibi açık standartlarla B&R etkili ve imalatçıdan ayrı olarak iletişim şansı sunuyor. Bu durumda şirket, paketleme alanının geleceğini eşsiz genel tesis verimliliği (OEE), azaltılmış toplam sahip olma maliyeti (TCO) ve öngörülebilir onarım ile yeniden belirliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 12:43
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını