Cephe Kaplamada Fark Atıyor

Cephe Kaplamada Fark Atıyor

Cephe Kaplamada Fark Atıyor
Satınalma Zirvesi

Polinet Multilux-549 ürününün özel dizaynı nedeniyle projelerin cephe kapmasında avantaj sağlıyor. Birbirlerine geçmeli olarak döşenebilen Multilux-549, bu özelliği ile yükseklik ve uzunluk ölçüleri çok fazla olan alanların aksesuarsız, aralıksız ve sürekli olarak kaplanabilmesine olanak sağlıyor.

Polinet hem ürün hem de hizmet kalitesi ile öne çıkmış bir marka. Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirdiği ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru çözümler sunan markanın gündemini, Mimar Bahadır Atila ile konuştuk.

2017 yılının ilk yarısını geride bıraktık. Bu yılı firmanız ve sektörünüz açısından nasıl değerlendiriyorsunuz? Firmanızın şu andaki kapasitesi ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

İnşaat sektörünün iklimsel şartlarına bağlı olarak yılın ilk çeyreği beklentilerimizin altında gerçekleşti. Ancak ikinci ve üçüncü çeyrekte ciddi bir toparlanma oldu. Bu toparlanmada ihracatın da katkısı var. Özellikle yakın bölge Ortadoğu ve Balkanlar’daki çeşitli ülkelerde proje odaklı çalışmamızın sonucu satış faaliyetlerimizi artırdık. Daha nasıl artırabiliriz konusu üzerinde çalışıyoruz. Yaklaşık yıllık 800 ton üretim kapasitemiz var. Üretim yapısı ve ürünler üzerinde iyileştirme amaçlı Ar-Ge faaliyetleri yapıyoruz. Yurt içinde de ürün ve sistem bazlı lider konumumuzu korumaktayız. Firma ve marka bilinirliğimiz yurt içinde iyi düzeyde. Pazarlama faaliyetlerinde yurt içi yapı fuarına katıldık. Ürün yapımız proje odaklı olduğundan birebir görüşmelere ağırlık veriyoruz. Işıklık projelerine, proje ve teknik danışmanlık hizmetini bedelsiz olarak veriyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2017, 06:01
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler