banner1322
x

Daha güvenli çalışma ortamı sağlıyor

Brady Corporation, vinç ve ceraskal kumanda düğmelerine eksiksiz bir erişim kontrolü sunarak işçiler için daha güvenli bir çalışma ortam oluşturuyor.

Daha güvenli çalışma ortamı sağlıyor
Robot Zirvesi

Brady Corporation, vinç ve ceraskal kumanda düğmelerine eksiksiz bir erişim kontrolü sunarak işçiler için daha güvenli bir çalışma ortam oluşturan yenilikçi bir kilitleme/etiketleme çözümü olan yeni kumanda kilitleme kutusunu kullanıma sunuyor.

Yeni kumanda kilitleme kutusu, birçok farklı ceraskal ve vinç kumandasında, dört asma kilit çıkartılmadan evvel kumanda düğmelerinden birine basılmasını önlemek için kullanılabiliyor. Asma kilit anahtarları, vinç veya ceraskalın istenmeyen şekilde kullanılmasını önlemek amacıyla süpervizörlerde veya vinç operatörü görüşü dışında kalan çalışanlarda durabiliyor. Kumanda kilitleme kutusu sayesinde, kancalarla veya vinç yükleriyle çarpışma sonucu oluşabilecek kazalar ve ağır yaralanmalar önlenebiliyor ve işçiler için daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanabiliyor.

KULLANIMI KOLAY VE PRATİK 

Kumanda kilitleme kutusu, uzunluğu 10 ile 45 cm arasında değişen tüm kumandalara uyacak şekilde tasarlanmış olan pratik ve genişletilebilir bir araç. Herhangi bir çanta gibi uygulanabilir ve çeşitli kumanda kablolarının etrafına sıkıca oturması için esnek bir kilitleme bağlantısına sahiptir. Birbiriyle bağlantılı ve iç içe geçebilen 4 parça sayesinde katlanıp düzleştirilerek kolayca taşınabilir veya nakledilebiliyor.

TANIMLAMA VE KORUMA İÇİN EKSİKSİZ ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üretip pazarlıyor. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içeriyor. 1914´te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri portföyü bulunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 14:32
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını